+380 (97) 700-88-99




Реле напряжения в розетку DALAS 16 А
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики та опис
Опис
Двохпороговий цифровий терморегулятор призначений для підтримки необхідної температури повітря.
Увага: Не занурювати термодатчик у воду, оскільки він не герметичний.
Помістіть датчик терморегулятора в місце, де потрібно підтримувати температуру.
Підключіть нагрівальний пристрій до терморегулятора.
Підключіть терморегулятор до мережі. На індикаторі з'явиться протягом кількох секунд напис (---), а потім індикується температура навколишнього середовища.
Робота терморегулятора здійснюється наступним чином: Коли вимірювана температура досягає верхнього встановленого значення температури, виріб відключає навантаження, потім коли вимірювана температура досягає нижнього встановленого значення температури, виріб знову включає навантаження.
Налаштування терморегулятора.
Для встановлення верхнього порогу температури, коротко натисніть кнопку "Вгору" індикатор почне блимати. У режимі блимання індикатора, натискаючи на кнопки "Вгору" або "Вних", встановіть необхідний верхній поріг температури. Після припинення маніпуляцій з кнопками через 3 секунди терморегулятор автоматично збереже встановлені значення, перестане блимати і перейде в робочий режим.
Для встановлення нижнього порогу температури, короткочасно натисніть кнопку "Вниз" індикатор почне блимати.
У режимі блимання індикатора, натискаючи на кнопки "Вгору" або "Вниз", встановіть нижній поріг температури. Після припинення маніпуляцій із кнопками через 3 секунди терморегулятор автоматично збереже встановлені значення, перестане блимати та перейде в робочий режим. Терморегулятор буде підтримувати температуру між верхнім і нижнім порогами.
У разі обриву термодатчика на індикаторі світиться символ «ERR> (помилка). Після усунення несправності відновлюється нормальна робота терморегулятора.
ВАЖЛИВО: При недостатній потужності нагрівального приладу необхідна температура може бути не досягнута, а за надмірно надлишкової може проскакувати задане значення, т.як потужний нагрівальний прилад через теплову інерцію продовжує виділяти якийсь час тепло, навіть після відключення електроживлення.
Технічні характеристики
Напруга живлення 160 - 250 В
Максимальне навантаження 16 А
Точність підтримання температури 0.1°С
Діапазон підтримки температур -55°C +125°C
Довжина дроту термодатчика 170 см
Габаритні розміри 50 х 80 х 80 мм
Комплектація
Терморегулятор Dalas 16А в розетку
Інструкція
Упаковка
Країна виробник Украина
Гарантія 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dalas |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.1 сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Масса | 200 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Срок службы | 2 лет |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | В розетку |
| Цвет светодиода | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 105 мм |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальный ток | 16 А |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Голосовое управление | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Наличие Wi-Fi | Нет |
| Область применения терморегулятора | Водонагреватели, Газовые конвекторы, Газовые котлы, Инфракрасные обогреватели, Кондиционирование помещения, Радиаторы, Сауны и бани, Системы отопления, Теплый пол, Электрические конвекторы, Электрические котлы |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Термозащита | Нет |
| Тип монтажа терморегулятора | В розетку |
| Цвет | Белый |
- Цена: 550 ₴
- В наличии
- Код: A-10320
550 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

