+380 (97) 700-88-99





Вентилятор напольный Suntera USSF-907 (41см,55Вт) c пультом черный
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Suntera USSF-907 — це сучасний підлоговий вентилятор із розширеним функціоналом та елегантним чорним дизайном. Ідеально підходить для використання вдома або в офісі.
Модель має діаметр 41 см, потужність 55 Вт, висоту 120см, та обладнана електронним дисплеєм, таймером, а також пультом дистанційного керування для зручності використання. Доступно 3 швидкості обдуву, поворотна функція, регулювання висоти та кута нахилу.
Особливістю моделі є кругла основа, яка забезпечує кращу стійкість і сучасний зовнішній вигляд порівняно з традиційними вентиляторами на хрестоподібній підставці.
Suntera USSF-907 — це поєднання стилю, технологій та комфорту для щоденного використання в спекотну погоду.
Характеристики та опис
Основні
Виробник-untera
Тип вентилятора-Осьовий
Варіант установки-Підлоговий
Споживана потужність-55 Вт
Регулювання швидкості-Так
Кількість швидкостей-3
Тип управління-дистанційне
Пульт дистанційного керування-Так
Країна виробник-Китай
Стан-Новий
Додаткові функції і характеристики
Функція нахилу-Ні
Функція повороту-Так
Регулювання висоти-Ні
Функція іонізації-Ні
Таймер-Так
Дисплей-Так
Підсвічування дисплея-Ні
Датчик присутності-Ні
Матеріал корпусу-Пластик
Колір корпусу-Чорний
Габаритні розміри
Вага-2.5 кг
Висота-120см
Користувальницькі характеристики
Підсвітка дисплея-Ні
Підлоговий вентилятор для дому Suntera
Якщо Вам необхідно швидко та економічно створити комфортні умови, то підлоговий побутовий вентилятор Suntera дозволить насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщенні відразу після його покупки. Вентилятор для підлоги компактний і легко розміщується навіть у невеликому просторі. Вентилятор оснащений захисними ґратами, які роблять цей вид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей. Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів дозволяє направити свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 3-ступінчасте регулювання дозволяє регулювати швидкість і силу обдування.
Характеристики:
• Тип: підлоговий
• Захисні решітки
• Розбірна конструкція
• Кількість лопат: 5
• Матеріал лопат: пластик
• Матеріал корпусу: метал
• Діаметр: 16 дюймів
• Кількість швидкостей: 3
• Регульована висота: 39-51 дюйм
• Вага: 2,5 кг
Вентилятори поставляються в розібраному стані в звичайних коробках, рідне пакування 2 шт разом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Suntera |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Диаметр лопастей | 410 мм |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 1500 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Датчик присутствия | Нет |
| Датчик температуры | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Таймер | Да |
| Угол поворота | 90 град. |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция наклона | Нет |
| Функция поворота | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 1 150 ₴
- В наличии
- Код: SUN-1619
1 150 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00



