+380 (97) 700-88-99





Хомут APRO червячный W1 10-16
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хомут черв'ячний нержавіюча сталь APRO 10-16мм використовується для фіксації, обтиснення і герметизації різних з’єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів також в сфері автомобільної промисловості, вентиляційних и опалювальних систем, повітропроводів, газопроводів. Надає супротив статичним та динамічним напругам. Хомут черв’ячний допускається встановлювати на труби, виготовлені з чавуна, залізобетону, поліпропілену та чорного або нержавіючого металу.
Характеристики Хомут черв'ячний оцинкований W1 10-16мм (пач 50шт) APRO
Артикул
Г-20811
Тип хомута
черв’ячний
Покриття
цинк білий W1
Гарантійний термін
не передбачено виробником
Матеріал
сталь
Діаметр
10-16 мм
Товщина
0,7 мм
Ширина
9 мм
Галузь застосування
авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій
Момент затягування
4.5-6 Hm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Максимальный диаметр обжатия | 16 мм |
| Материал хомута | Нержавеющая сталь |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Минимальный диаметр обжатия | 10 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Размер (") | 1/2 |
| Размер гайки | М8 |
| Рекомендуемый момент затяжки | 6 Н/м |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Червячный |
| Толщина полосы | 0.73 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Серый |
| Ширина полосы | 9 мм |
- Цена: 20 ₴
- В наличии
- Код: Г-20811
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

