+380 (97) 700-88-99



Бичі до млина Таврія
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змінні бичі до млина Таврія. В комплекті 28шт. Встановлюються (вішаються через отвори на шпильки) на ротор барабана в робочій частині млина.
Размеры: довжина - 110мм; ширина - 35мм; товщина 2мм; діаметр отворів 13мм.
Призначення: подрібнення зернових культур до нужної фракції помола (в залежності від решітки встановленої на млині).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Харьков |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 110 мм |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Ширина | 35 мм |
- Цена: 450 ₴
- В наличии
- Код: З-60181
450 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

