+380 (97) 700-88-99



Инкубатор Наседка ИПМ-72 механический мембранный теновый
Описание
Характеристики
Информация для заказа
1. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ.
Інкубатор побутовий малогабаритний з механічним переворотом ІПМ-72 (далі – інкубатор) призначений для інкубації яєць усіх видів домашньої птиці в особистих господарствах.
Купуючи інкубатор необхідно перевірити його працездатність шляхом оцінки індикації включення в електромережу та роботи нагрівача (після 10-15 хвилин роботи), комплектності та відсутності механічних пошкоджень.
Перед тим, як включити інкубатор у мережу, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації та, в першу чергу, з правилами безпеки.
УВАГА! Після перебування інкубатора на холоді необхідно витримати його при кімнатній температурі не менше 2 годин перед включенням в електромережу. Інкубатор повинен експлуатуватися в закритих опалювальних приміщеннях за температури від +15°С до +35°С. Оптимальна температура при експлуатації ставить від +20°С до +25°С.
Не допускається потрапляння на інкубатор прямого сонячного проміння.
Підприємство-виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в конструкцію та електричну схему.
2. ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Кількість яєць, шт. (залежно від розміру):
- курячих
до 72
- качиних чи індички
до 72
- гусячих
до 60
- перепелиних
до 350 без переворота
Перевертання яєць
Механічне
Вентиляція
природна
Підтримка вологості
вільне випаровування
Підтримка температури
автоматична
Діапазон регулювання температури, °С
36-40
Точність автоматичної підтримки температури, °С
±1,0
Напруга живлення, В
220 ± 22
Частота напруги живлення, Гц
50
Потужність, Вт, не більше
65
Габаритні розміри, мм, не більше
Довжина
600
Ширина
600
Висота
270
Маса, кг, не більше
3
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Воздухообмен | Естественный |
| Материал корпуса | Пенопласт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Переворот яиц | Механический |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Электромеханический |
| Точность автоматического поддержания температуры | 1 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Средняя вместимость яиц | |
| Гусиные яйца | 60 шт |
| Индюшиные яйца | 72 шт |
| Куриные яйца | 72 шт |
| Перепелиные яйца | 350 шт |
| Утиные яйца | 72 шт |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 36 град. |
- Цена: 1 590 ₴
- В наличии
- Код: И-70444
1 590 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

