+380 (97) 700-88-99





Инкубатор автоматический Теплуша EURO-88 (220В/12В) КОМБИНИРОВАНЫЙ КОРПУС
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інкубатор Автоматичний Теплуша Euro 88 ТАВ 12/50 комбінований корпус! Новинка!
Новинка !
Нова модель Інкубаторів із автоматичним поворотом яєць Теплуша Euro 88 . Комбінований корпус складається з пінопласту та пластику, тобто зовні інкубатор, як і інші моделі, пінопластовий, а всередині пластиковий!
Характеристики:
Поворот яєць: автоматичний (від 1 до 24 разів на добу)
Підсвітка всередині інкубаційної камери
Лоток перевороту: знімний пластиковий
Вентилятор: турбо вентилятор
Обігрів: теновий;
Датчик вологості;
Лічильник днів;
Діапазон температури: 30 – 40 С;
Діагностика помилок
Живлення: 220В;
Живлення: 12В
Потужність: 30-80 Вт
Частота: 50Гц;
Вага: 5 кг.
Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина) у поєднанні з пластиком
Комплект поставки
Інкубатор
Знімний лоток повороту
Інструкція з гар талоном
Пляшечка для води
Адаптер
Проводи типу крокодил
Місткість:🐣
курячих 88, індики 77, гусячих 40, перепелиних 168.
Підходить для всіх видів яєць
Важливо!
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша Євро 88 не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Теплуша |
| Страна производитель | Украина |
| Воздухообмен | Принудительный |
| Материал корпуса | Пенопласт, Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Тип питания | Сеть 12 В, Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Точность автоматического поддержания температуры | 0.1 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Средняя вместимость яиц | |
| Гусиные яйца | 40 шт |
| Индюшиные яйца | 77 шт |
| Куриные яйца | 88 шт |
| Перепелиные яйца | 168 шт |
| Утиные яйца | 77 шт |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 30 град. |
- Цена: 4 040 ₴
- Нет в наличии
- Код: И-7065
4 040 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00






