+380 (97) 700-88-99



Сетки для зернодробилок ХЕЛЗ (HELZ)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
У зернодробілці "Ікор" сітка повністю оточує барабан і, крім основного призначення, відіграє роль відбійників. Великі частинки зерна вдаряються в сітку, не проходять крізь отвори та відлітають назад до барабана. Дрібна крупа випадає внизу робочої камери зернодробілки.
Регулювання ступеня помелу відбувається через заміну сит. Для цього треба відкрутити завантажувальний бункер разом із передньою кришкою, що закриває барабан.
Діаметр круга 280 мм.
Діаметри отворів 2,3,4,5 мм.
Диаметр сетки
28 см
Ширина сетки
6 см
Диаметр перфорации
2,3,4,5 мм
Вес
260 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HELZ |
| Страна производитель | Украина |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 |
- Цена: 250 ₴
- В наличии
- Код: З-60353
250 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

