+380 (97) 700-88-99





Настільна плита ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1,5/230В М2 (Біла)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕРМІЯ — український бренд побутової техніки. Він виробляє функціональну, надійну та стильну техніку, доступну кожному.
ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1,5/230 М2 — це одноконфоркова плитка з чавунним диском 1500 Вт. Чавунний диск довго тримає тепло після вимкнення плити, що допомагає заощадити електроенергію. Виготовлена плитка з металу, що робить її надійнішою. А завдяки емальованому покриттю, вона легко миється. Електрична плитка ЕПЧ 1-1,5/230 М2 обладнана механічними перемикачами, світловою індикацією роботи та прогумованими ніжками, що робить її стійкішою. А безступінчастий регулятор дає змогу плавно змінювати температурний режим.
Основні переваги Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2:
24 місяці – офіційна гарантія від виробника
1500 Вт - максимальна споживана потужність
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм.
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація включеного нагрівального елемента
Корпус із якісної сталі з порошковим забарвленням
Комплектація:
Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 біла
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 96 мм |
| Глубина | 265 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность печи | 1500 Вт |
- Цена: 1 100 ₴
- В наличии
- Код: Е-2225
1 100 ₴
+380 (97) 700-88-99
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота09:0020:00
- Воскресенье09:0020:00

